punkt Aktualności


punktŚwiąteczne godziny otwarcia

Sprawdź jak centrum handlowe Stara Cegielnia będzie czynne w okresie wielkanocnym.


punktWielkanocna oferta Starej Cegielni

Sklepy w Starej Cegielni zapraszają na zakupy w atrakcyjnych cenach. Specjalnie z okazji Świąt przygotowały atrakcyjne oferty i promocje.


punktKawiarnia na Piętrze już otwarta!

Bogaty asortyment, przytulny klimat, chwila oddechu w codziennym natłoku zajęć. Miłe miejsce, w którym można wypić pyszną kawę i zjeść jedyne takiego gofra na patyku. W ofercie Kawiarni znajdą się również: tosty szczecińskie, kanapki, gofry, ciasto m.in. szarlotka na ciepło z lodami, ciastka, zimne i ciepłe napoje, lody, desery lodowe a także kawa na wynos! Serdecznie zapraszamy do Kawiarenki „Na piętrze” w Starej Cegielni!


punktZbieramy nakrętki dla Agatki i Natalki

Po realizacji celu jakim było zebranie środków na pomoc dla Damiana, Stara Cegielnia zachęca do dalszej zbiórki nakrętek. Tym razem chcemy pomóc dwóm dzieciom, bliźniaczkom: Agatce i Natalce Melka z Wielenia w zakupie urządzenia do reedukacji chodu. Koszt takiego urządzenia wynosi ok. 30 000 zł.


punktWynajem Powierzchni

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajęciem powierzchni handlowej w CH Stara Cegielnia prosimy o kontakt z Panią Ewą Bujnowską – tel. 726 844 488, e-mail: ewa.bujnowska@cream-management.pl